0.9 C
Kėdainiai

Aptartos Kultūros centro rekonstrukcijos aktualijos

Naujausios naujienos

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis apsilankė rekonstruojamame Kėdainių kultūros centre. Buvo apžiūrėta, kokie darbai jau padaryti, ir aiškintasi, ką dar reikia atlikti, kad projektas pagaliau finišuotų.

Su renovacijos darbus atliekančios bendrovės atstovais kalbėta, kaip galima pagreitinti darbus, ką būtina daryti pirmiausia, kokios problemos kyla, kas trukdo spartinti renovacijos eigą. Ir svarbiausia diskutuota, kaip tęsti projektą, esant dabartinei sudėtingai situacijai, kai visos statybinės medžiagos labai smarkiai pabrango.

Pasak rajono mero V. Tamulio, reikia ieškoti galimybių rasti geriausius sprendimus įgyvendinant šį projektą: „Visi gerai žinome, kad statybinių medžiagų kainos kyla, tačiau tai neturi tapti kliūtimi įgyvendinant pradėtus projektus. Manau, kad diskutuodami, tardamiesi, rasime geriausius būdus, kaip užbaigti pradėtus darbus“.

Po apžiūros Kultūros centre meras kartu su savivaldybės administracijos vadovais ir specialistais bei su statybos darbus atliekančios įmonės UAB „Vyteda“ vadovais kalbėjo, kaip baigti pradėtus objektus. Nes panašių sprendimų reikia tiek remonstruojamam Kėdainių kultūros centrui, tiek Šviesiosios gimnazijos priestato statybos užbaigimui.

UAB „Vyteda“ direktoriaus Justo Aleknavičiaus teigimu, pokalbiai su rajono vadovais turėtų duoti teigiamų rezultatų ir sprendimai, kaip tęsti darbus abiejuose objektuose, turėtų būti rasti jau artimiausiu metu.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia