18.3 C
Kėdainiai

Agurkų diena vyks Kėdainių senamiestyje

Naujausios naujienos

Jau baigiama ruošti ir kulinarinė, ir muzikinė Agurkų dienos programa, deramasi su prekybininkais. Didžiausiose susibūrimo vietose senamiestyje visą dieną iš vienos vietos į kitą judės žali staliukai ir kvies prisėsti ragauti aplink esančių naujų skonių bei tiesiog pailsėti.

Šių metų Agurkų dienos programai numatyta nauja koncepcija: tai bus pusryčiai, pietūs ir vakarienė mieste. Visa diena tarp jų bus praturtinta įvairiomis pramogomis, koncertais, reginiais ir atrakcijomis ir net plaukimu vytine su užkandžiais. Veiks unikalių agurkinių maisto produktų turgelis.

Pusryčiams „Kavamanija“ ruošia specialų meniu. Bus pasiūlyta ir naujų saldumynų,  ir užkandžių. Agurkų dienos proga yra sukurta ir dar tobulinama gaivi agurkų skonio šalta arbata.

Dieną Didžiojoje gatvėje bus sustatyti žali staliukai, prie kurių bus galima prisėsti ir pietauti ne tik iš turgelio ar restoranų įsigyto maisto, bet ir atsinešti savo pietų dėžutę.

Mūsų kraštą garsinanti Krakių bendruomenės centro „Svetainė“ vienam vakarui jau ruošiasi persikelti į miestą su gardžiausiais žydų patiekalais.

Be Kėdainių šeimininkių tobulai gaminamų kulinarinio paveldo produktų: tirštos agurkinės sriubos  ir pečiuje užkeptų naminių bulvyčių su lašinukais ir traškiais raugintai agurkėliais, jau ruošiamas visiškai naujas receptas: bandelės su žaliaisiais įdarais. Taip pat bus galima įsigyti tradicinių „Gurkės“ prekės ženklo maisto ir kosmetikos produktų su agurkais, krautuvėlės „Ragauk“ rankų darbo žaliųjų ledų ir produktų su agurkais, net Šušvės midus bus gardinamas agurkais, na, o „Grėjaus name“ iki soties bus agurkinių ledų. O be to, profesionalusis krašto kokteilių virtuozas Darius Biriukas tobulina net tris naujus receptus.

Organizatoriai pasirūpino ne tik skrandžio malonumais. Net jei neplanuojate išgerti kavos, apsipirkti turgelyje, prašmatniai pavakarieniauti neragautų produktų, dieną mieste galėsite mėgautis saksofono garsais, pasižvalgyti į atrakcijas bei dalyvauti pirmą kartą organizuojamose Kėdainių istorinius ir gastronominius skonius atskleidžiančiose ekskursijose su degustacijomis.  

Vakare taip pat bus ir gardaus maisto, tačiau didesnis dėmesys bus skirtas muzikinei programai.  Muzikos gurmanams ruošiama speciali programa. Kol kas galime atskleisti, kad Agurkų diena nustebins ne vienu atlikėju: nuo neįtikėtinai netradiciškai suskambusios birbynės iki  Kauno diksilendo „DixXband“.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia